Pension Hannsdorf

Pension Hannsdorf
SaunaVířivkaOstatní

Chalupa Maruška

Chalupa Maruška Vás svým interiérem zavede zpět do třicátých let minulého století avšak se standarty, na které jsme zvyklí. V přízemí se nachází velká společenská místnost s barem, kachlovými kamny a televizí s DVD. V podkroví jsou čtyři stylové apartmány, které si jistě získají vaše srdce. Ze společenské místnosti je vstup na velkou terasu s posezením a grilem. V budově se také nachází posilovna, vinárna, sauna a vířivka. V chalupě je také stolní fotbálek, šipky a spousty stolních her.

Apartmány jsou tří-čtyř-pěti lůžkové. V každém apartmánu je kuchyňka, koupelna se sprchou a toaletou, televize, lednička a skříně pro uskladnění věcí a oblečení.

Historie

Chalupa Maruška sloužila původnímu statkáři jako jeho obydlí a to právě místnost, která je dnes využívána jako společenská místnost s barem. Vinárna sloužila jako sklep, sauna jako ledárna (dnešní lednička), vířivka, dřevník a posilovna jako chlévy pro zvířata, podkroví jako sklad pro seno. Vzhled budovy zůstal zachován, jen se z části změnila dispozice budovy. V roce 2000 budova za neznámých příčin vyhořela a v roce 2007 byla zrekonstruována do dnešní podoby.

Apartmán č. 1

Třílůžkový pokoj s výhledem na les a nádvoří.

Apartmán č. 2

Třílůžkový pokoj s výhledem na les a zahradu se soukromým dětským hřištěm a ohništěm.

Apartmán č. 3

Čtyřlůžkový pokoj s výhledem na les a nádvoří. Z pokoje je vstup na soukromou terasu s posezením.

Apartmán č. 4

Čtyřlůžkový pokoj s výhledem na les a zahradu se soukromým dětským hřištěm a ohništěm. Z pokoje je vstup na soukromou terasu s posezením. V apartmánu jsou tři pevné postele a rozkládací pohovka, která vytvoří další dvě lůžka.

Copyright (©) Pension Hannsdorf 2013
Všechna práva vyhrazena

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o.