Pension Hannsdorf

Pension Hannsdorf
SaunaVířivkaOstatní

Chalupa Hanička

Chalupa Hanička Vás svým interiérem zavede do krásného prostředí horské kamenné chaty avšak se standarty, na které jsme zvyklí. V přízemí se nachází velká společenská místnost s kachlovými kamny a kuchyní. Dále se zde nachází obývací místnost s televizí, satelitem a DVD přehrávačem. O poschodí níž je lovecký salónek s velkým krbem, kulečníkem, šipkami a stolním fotbálkem pro relaxaci. V podkroví jsou čtyři moderní apartmány. Ze společenské místnosti je vstup na velkou terasu s posezením, grilem a udírnou.

Apartmány jsou tří a čtyř lůžkové. V každém apartmánu je kuchyňka, koupelna se sprchou a toaletou, televize, lednička a skříně pro uskladnění věcí a oblečení.

Historie

Chalupa Hanička sloužila původnímu statkáři jako stodola pro uskladnění obilí a zemědělských strojů. Pravděpodobně je starší než sousední Chalupa Maruška. Celá je postavená z kamene z místních zdrojů. Její vnější podoba zůstala zachována, pouze se změnila její vnitřní dispozice. Oproti Chalupě Marušce nevyhořela, ale pouze léta chátrala a její rekonstrukce začala v roce 2005. Svoje jméno získala po restaurátorce, která sama ručně celou kamennou část budovy zaspárovala.

Apartmán č. 1

Čtyřlůžkový pokoj s výhledem na les a zahradu s indiánskou vesničkou a ohništěm. V apartmánu je jedna manželská postel a dvoupatrová postel s horní postelí s nosností do 80 kg.

Apartmán č. 2

Třílůžkový pokoj s výhledem na les a nádvoří.

Apartmán č. 3

Třílůžkový pokoj s výhledem na les a zahradu s indiánskou vesničkou a ohništěm. Z pokoje je vstup na soukromou terasu s posezením.

Apartmán č. 4

Čtyřlůžkový pokoj s výhledem na les a nádvoří. Z pokoje je vstup na soukromou terasu s posezením. V apartmánu je jedna manželská postel a dvoupatrová postel s horní postelí s nosností do 80 kg.

Copyright (©) Pension Hannsdorf 2013
Všechna práva vyhrazena

Created by Netsimple Conspiracy s.r.o.